Виховуємо патріотів

1

1

«Єдина мати Україна одна на всіх як оберіг» – під таким девізом пройшов з 1 по 6 грудня тиждень Свободи і Гідності та військово – патріотичного виховання у третій міській школі.

Розпочався він зустріччю школярів та педагогів з колишніми учнями закладу Владиславом та Ярославом Малими – бійцями полку імені генерала Кульчицького, активними учасниками антитерористичної операції на Сході України.

2

Мужність і мудрість, патріотичність і дорослість цих постійно усміхнених дев’ятнадцятирічних юнаків викликали почуття гордості за них і тисяч таких же героїв, які захищають сьогодні нашу незалежність. Щирими оплесками та словами «дякуємо», «тримайтесь», «слава героям», «слава Україні» переривались їх розповіді та відповіді на запитання.

На очах у багатьох учасників зустрічі стояли сльози, а хлопці своїм прагненням жити по совісті, сповідувати принципи честі, гідності і справедливості, своїм бажанням продовжувати звільняти рідну землю від ворогів та своєю впевненістю у перемозі, вселяли віру у те, що Україну ніколи і нікому не скорити, не роз’єднати і не поставити на коліна.

Пам’яті випускників навчального закладу українських воїнів Коваленка Юрія Вікторовича та Дремлюха В’ячеслава Анатолійовича, які загинули у зоні АТО, були присвячені години спілкування та бесіди у класах. За рішенням загальних зборів адміністрація школи порушила клопотання про надання права на виготовлення та розміщення меморіальних знаків на честь загиблих героїв.

Учні 9 – А та 4 – В класів підготували і провели загальношкільні тематичні лінійки , а бібліотекар Мараховська Т.А. підвела підсумки конкурсу на кращу патріотичну закладку та організувала їх виставку.

3

 Вся школа продовжувала збір гуманітарної допомоги і вже вкотре 1 грудня відправила більше 500 кг вантажу для захисників Вітчизни. Разом з продуктами та теплими речами воїни і добровольці отримають і виготовлені школярами обереги, що захищатимуть їх від ворожих куль та снарядів.

4

5

Конкурсами строю, маршу та патріотичної пісні запам’ятався тиждень військово – патріотичного виховання молодшим школярам. Вправлялись вони  і у знанні козацьких традицій та спритності і витривалості.

Концертну програму до Дня збройних сил підготували шкільні артисти. Найактивнішу участь у ній взяли участь учні 9 – Б класу. А юні поети школи вдало виступили у районному конкурсі авторських віршів «З Україною в серці».

6


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *