Масниця 2017: підготуйся заздалегідь

5ff_bb57e7cdbd03e4486c6c8756266184928df49f07ad0e8f3074pimgpsh_fullsize_distr

У 2017 році Масляна починається у понеділок, 20 лютого і триває рівно тиждень до початку Великого посту

Велика кількість дохристиянських обрядів і традицій, що стали невід'ємною частиною народного православ'я (з'єднання християнського і язичницького), змушує церкву з обережністю ставитися до цих традицій, застерігає віруючих від участі в них і пропонує зосередитися на підготовці до Великого посту. Тим не менш, в народі ці традиції так міцно вкоренилися, що неможливо уявити без них наше життя в цей період.

Масниця – це давнє язичницьке свято зустрічі зими з весною, пробудження природи і поклоніння Сонцю, що було відоме ще до хрещення Русі. У ті давні часи святкування було приурочено до дня весняного рівнодення. Пізніше християнська церква зберегла цей слов’янський звичай зустрічати весну, але зрушила його, прив’язавши до дотримання Великого посту.

Масляна (Масниця, Масляниця), як і багато інших давніх українських народних свят, була включена до Християнського календаря, але з прив’язкою до Великодня, тоді, як раніше Масляну святкували напередодні Новоліття – Нового року наших давніх пращурів. Новий рік в них починався з першим весняним Молодиком, який настає перед весняним рівноденням.

На масляному тижні не вживали м’яса, а виключно молочні продукти, та зазвичай вшановували худобу. У храмі освячували продукти тваринного походження, зокрема, масло, молоко, сир.

Церковною мовою цей тиждень називається сирним. Основною стравою на Масляну, як відомо, є млинці, які печуть щодня з понеділка по неділю.

Виготовлення млинців бере початок від жертовного хліба стародавніх язичників, де коло вважалося знаком Сонця. Млинці випікають із житнього та пшеничного борошна, з різних злаків — гречки, проса, вівса, роблять їх простими і з припіком (із додаванням різних продуктів). До млинців подають: масло, сметану, мед, рибу, оселедець, повидло, варення.

Також Масляна відома всенародними гуляннями: це танці, співи, катання з гірок, на санчатах, спорудження масляного опудала, багаття тощо.

Кожен день тижня має власні традиції. В понеділок влаштовують гуляння і роблять з соломи ляльку. У вівторок дівчата частують млинцями хлопців, а свекрухи приглядають невісток. У середу теща пригощає зятя, а в п'ятницю в гості чекають на тещу. І зять має запросити її особисто.

У неділю гуляння завершують, сповідаються і просять одне в одного вибачення. Потім йдуть до лазні – Великий піст зустрічати треба очистившись і душею, і тілом.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *