Міжнародний день шкільних бібліотек

d0b7-d0b4d0bdd0b5d0bc-d0b1d196d0b1d0bbd196d0bed182d0b5d0bad0b0d180d18f

20170927_092450Засновником цієї календарної події виступає всесвітня організація ЮНЕСКО, заініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек і вперше свято було проведено в 1999-му році. Дата святкування Міжнародного дня шкільних бібліотек в багатьох країнах, зокрема і в Україні – щорічно в четвертий понеділок жовтня. В Англії, наприклад, цей День відзначається в перший понеділок жовтня і приурочений до початку шкільних канікул, коли настає перший день їхнього Національного Тижня дитячої книги, що включає в себе і національний День поезії, який проводиться в четвер.

Сьогодні бібліотекарі не тільки сприяють забезпеченню навчально-виховного процесу навчальними підручниками, а й  беруть участь у різноманітних конкурсах, залучають до конкурсів дітей.

Уже вдруге наша бібліотека на районноу етапі стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека». А цьогоріч перемога була і на обласному рівні. Приємно отримувати нагороди до свята… Але "дякую" хочеться сказати, в першу чергу, ідейним натхненникам і стимулам до роботи – читачам. Адже завдяки спільній роботи народжується гарний результат. Зі святом!


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *