Конкурс поетичних та прозових творів «Слова, що в моєму серці…»

20171020_120954

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей, сприяння подальшому розвитку творчого потенціалу юних обдарувань, в рамках функціонування  районного літературно-мистецького об′єднання «СВІТоч» 20 жовтня проведено святкове засідання, приурочене вступу нових членів до творчої спілки учителів та учнів Бершадського району, популяризації та збереження літературних  традицій України, Вінниччини та Бершадського краю, залучення до збагачення літературного надбання українського народу поетичних творів, розкриття краси поетичного слова, підтримка талановитих авторів-читців.

Місцем проведення свята дібрано народознавчу світлицю нашої  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. У вступному слові Когут Оксана Миколаївна – голова оргкомітету, інспектор відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА, наголосила, що педколективи успішно працюють з обдарованими дітьми та створюють для них ситуації успіху, щоб якомога повніше розкрити талант дітей.

У першій частині засідання учителі – учасники клубу «СВІТоч» –  ЗапорожецьНаталія Василівна та Заміхора Лариса Анатоліївна провели з учасниками  святкового дійства інтелектуальні вправи «Добери риму», «Заверши поезію», «Я розумію так», з метою розширення знань школярів про рідну українську мову.

У конкурсі поетичних та прозових творів «Слова, що в моєму серці…» взяли участь 18 учасників поетичних та літературних клубів загальноосвітніх шкіл. Учасники конкурсу виявили неабияку майстерність у написанні та декламуванні поетичних та прозових творів.

Члени журі:  Когут Оксана Миколаївна – голова оргкомітету, інспектор відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА, Лазарєва Світлана Іванівна – учитель української мови та літератури Маньківської ЗОШ І-ІІ ст., Корженкова Галина  Олексіївна  – учитель української мови та літератури Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Запорожець Наталія Василівна  – учитель української мови та літератури Дяківської ЗОШ І-ІІ ст., Заміхора Лариса Анатоліївна – заступник з виховної роботи Джулинської ЗОШ І-ІІІ ст., Цимбалюк Марія Миколаївна – поетеса, м. Бершадь визначили переможців у двох номінаціях – авторські поетичні твори та прозові твори. При визначенні переможців члени журі дотримувалися таких критеріїв оцінювання: зміст авторського твору, художнє трактування та розкриття художнього образу, сценічна культура, енергетика виконання, оригінальність. Виступи оцінювалися  за 12-бальною системою. Переможцями конкурсу у номінації «Авторський поетичний твір» стали і наші учні – одинадцятикласниця Горєлова Анастасія  і шестикласник Пугач Денис.

Настя презентувала ліричний твір про кохання, а Денис – цікаву і захоплюючу історію з фантастичним електронним супроводом "Казковий сон".

 

Переможці були нагороджені грамотами  та квитками на творчу зустріч з відомою українською поетесою – землячкою  Наталкою Поклад.

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *